Jak zorganizować uroczystość rodzinną w warunkach domowych?

Wypożyczalnia mebli na przyjęcia Komunijne, Chrzciny, Urodziny czy Wesele

Jesteśmy dostępni także dla Ciebie. Obsługujemy nie tylko firmy, konferencje i eventy. Wypożyczamy także pojedyncze sztuki z dojazdem pod wskazany adres.

Nie pożyczaj, wypożyczaj!

Organizując okazjonalne przyjęcie nie trzeba inwestować w zakup dodatkowych mebli czy sprzętu. Zdecydowanie łatwiej wypożyczyć potrzebne stoły, krzesła oraz dekoracje. W naszym katalogu dostępne są różne modele doskonale nadających się do tego celu mebli. Dysponujemy również kilkoma modelami białych obrusów oraz coverów na siedziska. 

Pomożemy w doborze! 

W zależności od ilości gości oraz układu pomieszczenia zaproponujemy najbardziej komfortowy układ. Stoły okrągłe oraz prostokątne mają różne zalety. W przypadku organizacji imprezy np. w ogrodzie, na przekór kapryśnej polskiej pogody proponujemy wynajem eleganckiego i stabilnego namiotu, wraz z piękną dębową podłogą. Namiot i drewniane podłoże zapewnią schronienie oraz stabilizację uczestnikom uroczystości. 

I Ty możesz zorganizować efektowne przyjęcie w zaciszu własnego domu!

Girlandy świetlne to hit tego sezonu! Nasi fachowcy zamontują, podłączą i zabezpieczą iluminację.  Tego typu oświetlenie nie tylko pięknie wygląda i dodaje wspaniałego klimatu. Jest również bardzo funkcjonalne, szczególnie w przypadku gdy impreza nieco się przedłuży… 

Sprzęt multimedialny 

Podobno bez muzyki nie ma dobrej zabawy. Dla wzmocnienia muzycznych doznań wypożycz profesjonalne głośniki lub cały system nagłośnienia. Dla odważniejszych opcja z mikrofonem w zestawie. 

Zainspiruj się!

Nasz modułowy system kratownic Brand Display to rozwiązanie idealne chociażby dla personalizowanej ścianki zdjęciowej, która uświetni każde wydarzenie. Dzięki temu, że montaż konstrukcji odbywa się bez użycia narzędzi jesteśmy w stanie zrealizować dowolny projekt w ekspresowym czasie. Zadrukowany baner z inicjałami, datą uroczystości i dowolną grafiką to nasza propozycja na oryginalną dekorację i rewelacyjną pamiątkę. 

Sprawdź Naszą ofertę pod adresem -> http://eventrent.pl/