Oferta

For Event to kompleksowe wyposażenie i wsparcie eventów.

For Event to kompleksowe wyposażenie i wsparcie eventów.

Nasza historia pisze się każdego dnia przy współpracy z klientami biznesowymi i prywatnymi. Bez względu na charakter projektu możesz liczyć na naszych specjalistów.

Tłumaczenia symultaniczne

Tłumaczenie symultaniczne jest techniką, w której osoba tłumacząca na bieżąco przekłada mowę w trakcie wypowiedzi mówcy. Ta metoda tłumaczenia jest wykorzystywana głównie podczas konferencji, negocjacji międzynarodowych, szkoleń i wydarzeń kulturalnych.

Nagłośnienie na konferencje

Nagłośnienie konferencji to kluczowy faktor, który decyduje często o powodzeniu wydarzenia. W naszej ofercie nagłośnienia konferencji znajduje się kompleksowe wyposażenie w mikrofony, głośniki, statywy, mikroporty oraz doświadczony zespół z wieloletnim doświadczeniem.

Radiowęzeł/Nagłośnienie Komunikatowe

Radiowęzeł inaczej zwany nagłośnieniem komunikatowym jest rozwiązaniem, które sprawdza się podczas wydarzeń plenerowych i wewnętrznych odbywających się na dużym terenie. System niezbędny do przekazywania kluczowych informacji dla uczestników podczas wydarzenia.

Nagłośnienie sceny i koncertów

Dysponujemy systemami nagłośnienia na wszystkie rodzaje eventów. Głośniki na konferencje i mniejsze wydarzenia. Systemy PA na koncerty oraz wszystkie niezbędne do kompleksowej realizacji nagłośnień narzędzia. Nad wszystkim czuwa doświadczony zespół realizatorów.

Oświetlenie eventów i sceny

Oświetlenie na eventach tworzy jego niezapomniany klimat. Od oświetleń efektowych przestrzeni po dobre światło na scenie, u nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Nasz magazyn jest pełny świateł zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych.

Oświetlenie architektoniczne

Oświetlenie budynków i scenografii, sal weselnych i eventowych. Dysponujemy mocnymi urządzeniami pozwalającymi oświetlić duże i małe powierzchnie. Wszystko w oprawach LED co pozwoli na sterowanie natężeniem oraz dowolny dobór kolorów.

Ekrany LED

Ekrany LED podczas każdego wydarzenia robią wrażenie na jego uczestnikach. Od małych multimedialnych roll-upów, przez elementy scenografii na wielkich ekranach scenicznych kończąc, każdy projekt realizujemy kompleksowo.

Multimedia

Multimedia podczas eventu to dziedzina rozwijająca się z roku na rok. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama telewizorów o różnych przekątnych ekranu, totemy multimedialne, ekrany dotykowe, promptery sceniczne czy miksery wizji.

Streaming

Streaming wydarzeń, szkoleń i konferencji to temat, który od czasów pandemii jest nadal aktualny. Nasz zespół realizuje wydarzenia online przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu audio i video. Nasza oferta to kamery i rozwiązania z najwyższej półki.

Namioty eventowe

Namioty eventowe to dopełnienie każdego eventu, który odbywa się na świeżym powietrzu. W naszej ofercie znajdziesz namioty 3x3m, 5x5m, namioty ekspresowe i namioty dmuchane. Wszystkie estetyczne i certyfikowane, co zapewnia bezpieczeństwo.

Hale namiotowe

Hale namiotowe są świetnym rozwiązaniem kiedy potrzebujemy zadaszenia większej powierzchni. Nasza wypożyczalnia dysponuje halami namiotowymi z podłogą systemową, dzięki której namioty są bardzo stabilne i odporne na warunki atmosferyczne.

Stoiska targowe i promocyjne

Kompleksowe projekty i realizacje stoisk targowych na terenie całej Europy to jedno z naszych głównych działań. Większość oparta jest na naszym systemie lekkich konstrukcji, dzięki którym jesteśmy w stanie zrealizować wszystkie wizje naszych klientów.

Wypożyczalnia mebli

Oferta naszej wypożyczalni eventrent.pl jest jedną z najbardziej rozbudowanych w pólnocno-zachodniej Polsce. W magazynach posiadamy krzesła, stoły, siedziska, meble zewnętrzne, elementy wystroju czy niezbędne dodatki.

Scena

Scena na kluczowy i często centralny punkt wydarzenia. Bez względu na to czy jest to sam podest, czy rozbudowana scena z zadaszeniem. Zajmujemy się scenami i techniką około sceniczną. Od Twojego pomysłu do realizacji, zajmiemy się każdym krokiem prowadzącym do sukcesu Twojego wydarzenia.

Scenografia

Scenografia to elementy, które tworzą klimat danego wydarzenia. Od elementów wystroju po niezbędne dodatki, wszystko to znajdziesz w naszej wypożyczalni eventrent.pl. Bez względu na to czy planujesz wydarzenie na świeżym powietrzu czy w zamkniętej przestrzeni.